Navštivte také

SESTŘIHY: Třinec rozjel ligu skalpem Kladna 6:2, Litvínov udolal Brno

13.9.2019 20:50

SOUHRN | Čekání většiny fanoušků je u konce, v pátek valné části týmů odstartoval nový ročník hokejové Tipsport extraligy. Po otevírací bitvě Sparty s Plzní (7:6p) mistrovský Třinec vstoupil na cestu za obhajobou vítězně, doma si hravě poradil s nováčkem z Kladna 6:2, hattrickem se na výhře podílel útočník Tomáš Marcinko. Kometa na úvod prohrála těsně 1:2 v Litvínově. Mladá Boleslav přehrála Pardubice 4:1. Karlovy Vary porazili Zlín 2:1. Olomouc venku obrala o body Vítkovice, k výhře 2:1 v prodloužení přispěl gólem zkušený útočník Rostislav Olesz, bývalý kapitán Ostravanů.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Čekni.cz - Sport, ČMFS kraje a okresy
19.9.2019 22:46

Rousek po chybě gólmana srazil Oceláře: Zatím můj nejlepší zápas

V předchozích bláznivých zápasech se necítil ve své kůži, doma proti úřadujícímu mistrovi ale procitnul. Sparťanský útočník Lukáš Rousek podal proti Třinci (4:2) parádní výkon, který vygradoval... Číst dál

19.9.2019 22:44

Konec gólových divočin Sparty. Makali jsme na obraně, přiznal Říčka

Ve třetím utkání sezony Sparta poprvé naplno zabrala, a získala premiérové tříbodové vítězství. V předehrávce třetího kola Tipsport extraligy otočila proti třineckým Ocelářům stav z 0:2 na 4:2.... Číst dál

Konec gólových divočin Sparty. Makali jsme na na obraně, přiznal Říčka

19.9.2019 22:04

Třinec ztratil další zápas, kdy vedl. Jsme ko***i, nechápal Doudera

Vedli na Spartě o dva góly, ale nakonec padli 2:4. Třinečtí Oceláři takhle ztratili druhý zápas po sobě, podobně neudrželi nadějný náskok už v úterý v derby ve Vítkovicích. Nakonec z Prahy odjížděli... Číst dál

19.9.2019 20:43

SESTŘIH: Sparta - Třinec 4:2. Další obrat v duelu Pražanů! Rozhodl Rousek

Hokejisté Sparty porazili v předehrávaném utkání 3. kola extraligy Třinec 4:2, poprvé v sezoně naplno bodovali a jsou třetí v tabulce. Pražané o výhře nad úřadujícím mistrem rozhodli třemi góly ve... Číst dál

ONLINE: Sparta - Třinec 2:2. Vyrovnáno! Bleskový gól dal Kalina

Dva zápasy a skóre 14:14. Sparta zažila hodně divoký úvodní víkend Tipsport extraligy. Nejdříve doma porazila 7:6 v prodloužení Plzeň, v neděli pak padla 7:8 v prodloužení v Liberci. Třinec už má... Číst dál