Navštivte také

Manažer Motoru: Posily se shání hůř. Ať postupuje vítěz základní části

14.9.2019 4:15

Na světě jsou pouze tři jistoty – smrt, daně a Motor v první lize. Tak by šel s trochou nadsázky pararázovat slavný výrok Benjamina Franklina. Na jihočeský celek chodí davy fanoušků, ti se ale vysněných zápasů se Spartou či Libercem stále nedočkali. České Budějovice tak nyní vyhlížejí už šestý pokus o návrat mezi elitu. „Víceméně jsme se stali tradičním prvoligovým klubem. To je nám ale málo a už to musíme změnit,“ říká v rozhovoru pro iSport.cz generální manažer Motoru Stanislav Bednařík.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Čekni.cz - Sport, ČMFS kraje a okresy
20.9.2019 22:19

Mertl se v Česku zase rozstřílel: Ale radši chci, ať vyhráváme

Moc často se nestává, že by fanoušci soupeře vyvolávali hráče, který jim dal gól. V Hradci to byla výjimka. Na výkony Tomáše Mertla v dresu Mountfieldu nezapomněli. „Něco jsem tady odehrál a jsem moc... Číst dál

20.9.2019 21:44

Jágr: Gól? Pár jich přidám, nebojte. Zlobil se na chyby: Jsme naivní školáci

Rychlá rána z jeho typické pozice. A gól. 31 let poté, co se jako šestnáctiletý mladík ještě s číslem 15 trefil poprvé v nejvyšší soutěži. „Věřím, že střelu pořád mám,“ reagoval kladenský útočník... Číst dál

20.9.2019 21:35

Za fair play gól? Vítkovickému Šidlíkovi by nedalo svědomí spát

Vítkovický obránce Petr Šidlík se ve 3. kole Tipsport extraligy proti Liberci (4:5 po nájezdech) blýsknul gestem fair play. Za stavu 3:2 odvolal v 50. minutě vyloučení Michala Bulíře. A ten pak hned... Číst dál

20.9.2019 21:29

Klepiš sekl Kometu a roztáhl úsměv: Moc to nedělám, mám blbej ksicht

Jezdil jako pila. Jakub Klepiš patřil ve 3. kole Tipsport extraligy proti Kometě (3:2 v prodloužení) k nejlepším hráčům na ledě. Urputnou bitvu nakonec rozhodl pohotovou střelou v prodloužení a... Číst dál

20.9.2019 20:56

Jeřábek v KHL znovu skóroval, byla z toho další výhra Podolsku

Obránce Jakub Jeřábek v Kontinentální hokejové lize skóroval ve druhém utkání po sobě a patřil ke strůjcům vítězství Podolsku 3:2 na ledě Jaroslavle. Viťaz vyhrál pošesté v řadě a potvrdil vedení v... Číst dál

20.9.2019 20:42

SESTŘIHY: Jágr se uvedl gólem, Kladno však padlo. Hradec - Plzeň 6:5

SOUHRN | Čekání na první start legendy nemělo dlouhého trvání. Nestárnoucí Jaromír Jágr doléčil zranění a ve 3. kole Tipsport extraligy odehrál první zápas ročníku. Na ledě Karlových Varů se dokonce... Číst dál