Navštivte také

Kousal po prohře Pardubic: Nic se neděje. Máme dalších 51 zápasů

14.9.2019 7:18

Vrátil se po pěti sezonách v zahraničí. Pardubický útočník Robert Kousal byl v 1. kole Tipsport extraligy na ledě Mladé Boleslavi nejlepším hráčem svého týmu. V podstatě jako jediný z kádru Dynama dokázal pořádně zavézt puk do útočného pásma či přejít protihráče jeden na jednoho. Nakonec pohlednou přihrávkou vymyslel jediný gól Radoslava Tybora. Pardubice ale padly jasně 1:4. „Myslím, že jsme tady mohli uhrát lepší výsledek,“ litoval po utkání 28letý forvard.

Číst dál
Zařazení: Sport Hokej | Zobrazit zdroj

Mohlo by Vás také zajímat

Čekni.cz - Sport, ČMFS kraje a okresy
20.9.2019 22:19

Mertl se v Česku zase rozstřílel: Ale radši chci, ať vyhráváme

Moc často se nestává, že by fanoušci soupeře vyvolávali hráče, který jim dal gól. V Hradci to byla výjimka. Na výkony Tomáše Mertla v dresu Mountfieldu nezapomněli. „Něco jsem tady odehrál a jsem moc... Číst dál

20.9.2019 21:44

Jágr: Gól? Pár jich přidám, nebojte. Zlobil se na chyby: Jsme naivní školáci

Rychlá rána z jeho typické pozice. A gól. 31 let poté, co se jako šestnáctiletý mladík ještě s číslem 15 trefil poprvé v nejvyšší soutěži. „Věřím, že střelu pořád mám,“ reagoval kladenský útočník... Číst dál

20.9.2019 21:35

Za fair play gól? Vítkovickému Šidlíkovi by nedalo svědomí spát

Vítkovický obránce Petr Šidlík se ve 3. kole Tipsport extraligy proti Liberci (4:5 po nájezdech) blýsknul gestem fair play. Za stavu 3:2 odvolal v 50. minutě vyloučení Michala Bulíře. A ten pak hned... Číst dál

20.9.2019 21:29

Klepiš sekl Kometu a roztáhl úsměv: Moc to nedělám, mám blbej ksicht

Jezdil jako pila. Jakub Klepiš patřil ve 3. kole Tipsport extraligy proti Kometě (3:2 v prodloužení) k nejlepším hráčům na ledě. Urputnou bitvu nakonec rozhodl pohotovou střelou v prodloužení a... Číst dál

20.9.2019 20:56

Jeřábek v KHL znovu skóroval, byla z toho další výhra Podolsku

Obránce Jakub Jeřábek v Kontinentální hokejové lize skóroval ve druhém utkání po sobě a patřil ke strůjcům vítězství Podolsku 3:2 na ledě Jaroslavle. Viťaz vyhrál pošesté v řadě a potvrdil vedení v... Číst dál

20.9.2019 20:42

SESTŘIHY: Jágr se uvedl gólem, Kladno však padlo. Hradec - Plzeň 6:5

SOUHRN | Čekání na první start legendy nemělo dlouhého trvání. Nestárnoucí Jaromír Jágr doléčil zranění a ve 3. kole Tipsport extraligy odehrál první zápas ročníku. Na ledě Karlových Varů se dokonce... Číst dál