Sport

Domů :: Články :: Sport
19.8.2019 8:16

Čerstvý šampion Kopecký: Na začátku jsem musel krotit závodní emoce

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký potvrdil, že je v současnosti nejlepším českým soutěžním jezdcem. Po suverénním výkonu si na Barum Czech rallye Zlín připsal již rekordní osmé vítězství a vybojoval... Číst dál

19.8.2019 7:05

Berdychův vítězný návrat. Český tenista slaví první výhru po půl roce

Tenista Tomáš Berdych zvládl vítězně návrat na kurty po vleklých zdravotních problémech. V úvodním kole turnaje ve Winston-Salemu zdolal Itala Andrease Seppiho 6:1, 3:6, 6:3 a slaví první výhru na... Číst dál

19.8.2019 7:01

Berdych ve Winston-Salemu porazil Seppiho a ukončil půl roku dlouhé čekání na výhru

ATP WINSTON-SALEM - Tomáš Berdych odehrál teprve druhý zápas za posledních pět měsíců a ve Winston-Salemu ukončil půl roku dlouhé čekání na vítězství. Český tenista, který dlouhodobě laboroval s... Číst dál

19.8.2019 6:47

Přestupy NHL ONLINE: Boston zkusí v kempu beka se srbskými předky

Boje o Stanley Cup jsou dávno za námi a je na čase svádět zákulisní bitvy. Budují se totiž kádry pro další sezony a generální manažeři tak musí zvládat obojí. V příštích měsících to tak bude hlavně o... Číst dál

19.8.2019 6:18

Rozjetý Medveděv si v Cincinnati došel pro první titul z Masters

ATP CINCINNATI - Daniil Medveděv si zahrál třetí týden po sobě ve finále a na Masters 1000 v Cincinnati konečně uspěl. Třiadvacetiletý Rus porazil 7-6 6-4 Belgičana Davida Goffina a zaznamenal... Číst dál

19.8.2019 0:01

Češi v akci, pondělí 19. 8. Siniaková a Muchová hrají první kolo v Bronxu

Na turnaji WTA v Bronxu budou hrát první kolo Kateřina Siniaková a Karolína Muchová. Siniaková se utká s Číňankou Yafan Wang, Muchovou čeká Slovenka Kužmová. V kvalifikaci US Open zahájí své působení... Číst dál

To nejlepší ze sportu

18.8.2019 22:14

Keysová dobyla Cincinnati a poprvé vyhrála dva turnaje během jedné sezony

WTA CINCINNATI - Madison Keysová ve finále domácího turnaje WTA Premier 5 v Cincinnati porazila 7-5 7-6 Rusku Světlanu Kuzněcovovou, s níž neztratila set ani ve čtvrtém vzájemném duelu, a poprvé v... Číst dál

18.8.2019 20:12

Slovák Polášek slaví nejcennější titul. S Dodigem vyhráli Masters v Cincinnati

ATP CINCINNATI - Ivan Dodig a Filip Polášek proměnili čtvrtý společný turnaj v premiérový titul. Chorvatsko-slovenský pár ve finále turnaje Masters v Cincinnati zdolal 4-6 6-4 10-6 světové jedničky... Číst dál

18.8.2019 19:43

Státní zástupce chce přísnější trest pro útočníka na Kvitovou

Případem napadení tenistky Petry Kvitové se bude zabývat vrchní soud v Olomouci. Uvedla to dnes Česká televize, podle které se proti nepravomocnému rozsudku prvoinstančního soudu odvolal žalobce i... Číst dál

18.8.2019 18:52

Motokrosař Gajser slaví podruhé v kariéře titul mistra světa MXGP

Slovinský motokrosař Tim Gajser získal podruhé v kariéře titul mistra světa v královské třídě MXGP. V nedělní Velké ceně Itálie mu k zajištění trofeje stačilo páté místo z úvodní jízdy. Ve druhé... Číst dál

18.8.2019 15:45

Barum rallye ovládl poosmé Kopecký, posedmé má český titul

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál poosmé v kariéře Barum Czech rallye Zlín a získal sedmý titul mistra České republiky v automobilových soutěžích. Za nejlepším domácím závodníkem posledních let... Číst dál

18.8.2019 15:35

Kopecký vyhrál poosmé v kariéře Barum rallye a má český titul

18.8.2019 11:00

Umpireová rozhodčí Julie Kjendlieová včera během semifinále dvouhry žen v Cincinnati mezi domácími hráčkami Madison Keysovou a Sofií Keninovou předvedla, že je ženou na svém místě. Lajnoví sudí sice... Číst dál

18.8.2019 9:40

Tímto videem se vracíme ještě na začátek srpna na turnaj do Washingtonu, kde Frances Tiafoe v závěru osmifinálového utkání proti ve formě hrajícímu Daniilu Medveděvovi doplatil na svou nerozvážnost.... Číst dál